תאופיק דראושה
תאופיק דראושה
שם:
טלפון:
דוא"ל:
 
המכירות בעיצומן כל הקודם זוכה!!
 
 
עכשיו בבית שאן... פרוייקט אחוזת רבין... (דירות גן, קוטג'ים, פנטהאוסים, דירות 4 עד 6 חדרים) מבית חב' תאופיק דראושה...

 

 

עכשיו בנצרת פרוייקט היוקרה "top nazareth" 
 
 
الان في الناصرة مشروع top nazareth  باعلى المعايير وفي اجمل وارقى المناطق في الناصرة
 
 
פנינת מגדל מתוכנן אדריכלית בצורת כוכב, תכנון שנותן 3 כיווני אוויר לכל דירה, פרטיות מושלמת ונוף מרהיב ופתוח של יערות ושדות
 

תאופיק דראושה בע"מ חברה לייזמות בניה ופיתוח

 

 

תחילת הדרך

חברת תאופיק דראושה בע"מ סללה את דרכה בביצוע עבודות בניין ופיתוח על ידי מנכ"ל החברה מר תאופיק דראושה משנת 1975. מאז הקמתה פועלת חברתנו בתחומי הבניין והביצוע של ענף הבניין והנה חברה וותיקה ומנוסה בתחום הבניה והיזמות, החברה ביצעה ומבצעת פרויקטים רבים. מתחילת דרכה שמרה החברה על איכות בניה ואמינות גבוהה ועמידה בלוחות הזמנים ובתקציבים . חברתנו הינה חברה בעלת מוניטין ומעמד כלכלי מבוסס. כיום נחשבת חברתנו לאחת החברות הגדולות והמובילות בתחומים אלה באזור הצפון, והינה בעלת מוניטין רב בקרב לקוחות, ספקים וגופים פיננסיים הפועלים בענף הבניין והנדל"ן.

 

חברת תאופיק דראושה בע"מ הינה אחת החברות הוותיקות והיציבות באזור הצפון. לחברה מוניטין מקצועי רב בזכות יכולת מוכחת בביצוע פרויקטים מורכבים בתוך מסגרת זמן ותקציב, תוך מחויבות מלאה לשביעות רצונם המלאה של הלקוח. הצוות המוביל של חברתנו כולל מהנדסים ומנהלי פרוייקטים מוסמכים וקבלני משנה מהשורה הראשונה, מקצוענים ועתירי ניסיון רב. הפרויקטים אותם ביצעה החברה כוללים מאות אלפי מ"ר של בתי ספר, מתנסים, אולמי ספורט, גנים, הוסטלים, בניינים ומאות יחידות דיור ובכלל זה מגדלי יוקרה ועוד הרבה פרויקטים נוספים.

 

חברת תאופיק דראושה בע"מ רשומה ברשם הקבלנים עם סיווג ג-5 בלתי מוגבל ומאושרת ע"י מכון התקנים הישראלי כקבלן מוכר בענף הבניה (סיווג ג-5), כמו כן החברה הינה קבלן מוכר לביצוע עבודות ממשלתיות ובעלת תוו תקן איזו 9001 ממכון התקנים הישראלי. בנוסף להתמחותנו בבניה למיגורים, החברה הינה זכיינית של החברה למשק וכלכלה ומפעל הפייס, החברה בנתה ובונה מספר רב של מבנים ציבוריים כגון: אולמי ספורט, בתי ספר, מועדונים, גני ילדים וכ'. כמו כן החברה רשומה כספק וקבלן מוכר עבור משרד הביטחון.

 

איכות, מקצועיות ואמינות

לקוחותינו נהנים מרמת שירות גבוהה ביותר , לכל אורך שלבי העבודה . נאמנות, יושר והגינות ללקוח ואיכות ללא פשרות, אינם סתם סיסמאות עבורנו , אלה חלק בלתי נפרד מתפיסת העולם שלנו . במקרים רבים , הפרויקטים שלנו משמשים כנקודות ציון בתחום הבניה . חברתנו זוכה לכבוד והערכה מצד מתחרותיה , ערכים אלו מאפשרים שיתוף פעולה לטובתם של הלקוחות .

 

 

הניסיון שלנו

 במשך עשרות שנות פעילותה צברה חברת תאופיק דראושה ידע וניסיון עשיר, ותק מקצועי ומוניטין רב, ורכשה את אמונם של עשרות לקוחות, יזמים, אדריכלים, אנשי ציבור, ספקים וגורמים אחרים שעבדה מולם. בחברתנו צוות וותיק של מהנדסים, מנהלים וצוות ניהולי ומקצועי ברמה גבוהה ביותר. כל זאת בזכות עבודה איכותית וקפדנית, יעילות והקפדה על השלמת הפרויקטים במועד המוסכם ובמסגרת התקציב הנתון.

 

 

ייזמות

 

מכון התקנים הישראלי

חברתנו מתמחה בייזום ובנייה של פרוייקטים יוקרתיים בהיקפים גדולים, ביניהם מגדלי דירות יוקרה ווילות, בנייני מגורים והכל באיכויות ורמות מהגבוהות ביותר. החברה מתמחה בייזום בנייה של פרוייקטים למיגורים באיכות גבוהה עם מפרט טכני עשיר ובתכנון אדריכלי עם אדריכלים מובילים בסטנדרטים גבוהים . החברה מטביעה בפרוייקטים שהיא מבצעת את חותמה הייחודי המתבסס על תכנון חכם, מודרני וחדשני, מפרט טכני עשיר ודירות מרווחות המתוכננות עד הפרט האחרון. החזון מאחורי פעילות החברה הוא להגשים חלומות עבור זוגות צעירים ומשפרי דיור שחולמים על בית חדש, מודרני ומעוצב באזור יפה.

בנוסף לזאת, הפרויקטים שלנו מלווים על-ידי הבנקים הגדולים בישראל, עובדה מוכחת אשר מניחה את הדעת של הספקולנטים הגדולים ביותר, כראוי לחברה איתנה ויציבה.

 

 40 שנות ניסיון - אודות תאופיק דראושה

תאופיק דראושה בע"מ | נצרת 20/3042 ת.ד 50607 מיקוד 16135 | טל: 04-6571132 , 04-6552283

פקס: 04-6575958 דוא"ל: info@tdarawshe.com

 

כל הזכויות שמורות לחברת תאופיק דראושה בע"מ 2013

הפעל נגישות

בניית אתרים